Interview with Kaley Cuoco

1. února 2010 v 15:00 | CKaley |  Interview
Překlad : Google.com

Zdroj : Kaleycuoco.org

Pro fanoušky 8 jednoduchých pravidel, nadcházející sezónu je obhajoba. Show vystoupil na skromný začátek, ale stala stěžejním noční komedií pondělí na CBS. Tuto sezónu hrozí, že spojení Penny a Leonardem ve vztahu. Kaley Cuoco vyplněna nás v třetí sezóně kopeček v létě na podzim party CBS TV preview.

Crave Online: Jak moc legrace si dáte na Big Bang Theory?

Kaley Cuoco: Mám spoustu zábavy. Je to velká show, je to dobře. Jak je možné, že nebudete mít o zábavu hit show? Jsem velmi, velmi šťastný.

Crave Online: S velkou skupinou scény a dialog máte, je tu nějaké speciální zábavu na scéně?

Kaley Cuoco: Já vlastně

přednost [to]. Miluju, když každý z nás je ve stejné scény dohromady. To se stává dobrou částku, ale ne celou dobu a to je pro mě opravdu radost, protože nás pět prostě tak zábavné pracovat mimo sebe.

Crave Online: Jak je potěšitelné, že se stala hitem poté, co pomalu stavět?

Kaley Cuoco: Bylo to pomalu stavět, jo. Nikdo nám líbil na začátku. Neměli a je to v pořádku. Jsme se zapotácel them in Přivezli jsme jim geek stranu a teď jsem přijal nás s otevřenou náručí.

Crave Online: Co si myslíte, že to byl posedlý lidi?

Kaley Cuoco: Já nevím. Myslím, že si uvědomil, že není "roztomilá holka od vedle dvou geeks." Bylo to mnohem víc než to. Bylo to skuteční lidé zabývající se skutečné emoce. Myslím, že je to vlastně opravdu dotkl srdce národů ', a to zejména herci, jako je Jim Parsons a Johnny Galecki. Chci říct, že ty postavy se dotknout lidí tak hluboce, a to opravdu sladký.

Crave Online: Každý pořad má čas postavit tak, jak si myslíte, že je to pěstuje od první sezónu?

Kaley Cuoco: Víte, já pevně věřím, jen proto, že jsem dělal to tak dlouho, každé show trvá tři roky. 90% z nich nedostanou tři roky. Prostě to dělá. Trvá dlouho, než budovat komunity, budovat přátelství s vaší postavy. Je to těžké pro lidi pochopit a učinit z nich na vás záleží. Byli jsme štěstí, že si hodně šancí, ale ukazuje don't get it. Myslím, že spousta dobrých ukazuje, don't make it na vzduchu, takže je to jen proces. Máte k růstu. Musíte se naučit, kdo jste jako znak. Jste najednou hrát nový člověk s ostatními celý život.

Crave Online: Jak Penny pěstuje od začátku?

Kaley Cuoco: Víte, já myslím, že jí hodně udělat druhou sezónu. Jen tihle kluci miluje a miluje visí ven s nimi. Myslím, že to trochu stává jedním z nich, která je opravdu sladký a nakonec se jí plně přijata, díky bohu.

Crave Online: A není to jen tak už kultovním hitem, je to široké publikum.

Kaley Cuoco: Pořád si myslím, že je druh kultu show, ale to je divný, protože jsem, jako, 10-rok-olds přijít ke mně a říkají, že milují, a pak, podobně, 80-rok-olds. Myslím, že lidé milují show a pokaždé, když o tom přemýšlím, ono darovat mne chlad. Je to jen opravdu sladký.

Crave Online: Co si myslíte, že show se vyhrát každý konec?

Kaley Cuoco: Má velké srdce. Lidé jako Jim Parsons a Johnny Galecki a psaní, který byl v sezóně dva Myslím, že byl nejlepší sezónu. Bylo to tak dobré, to bylo upřímné. Láska mezi Penny a myslím, že kluci se opravdu od srdce. Myslím, že v první sezóně, nikdo nevěřil, milý dívka bude líbit, a to všechno hloupé věci. Myslím, že postavy skutečně pěstuje a oni prostě milují. Je to opravdu hezké vidět.

Crave Online: Jdete bordel s nastavením této sezóně, jo?

Kaley Cuoco: Slyšel jsem, že jo. Myslím, že Leonard a Penny jdou k dnešnímu dni na chvíli a já si myslím, že se to dát trochu úder mezi chlapci a Leonard. Doufám, že náš vztah netrvá dlouho. Chci, aby druh odejít a vrátit se, jak se život opravdu je, a myslím, že Chuck chce, aby se to stalo taky.

Crave Online: Už jste sebral všechny geek zájmů prostřednictvím show?

Kaley Cuoco: Ne, jen hodně Guitar Hero a Rock Band and I'm getting really zatraceně dobrý na to abych byl upřímný.

Crave Online: Jste Expert?

Kaley Cuoco: Jo, jo. Můžu hrát Expert? Můžete hrát Expert?

Crave Online: Já jsem až pevný.

Kaley Cuoco: Jsem zatraceně dobrý. Rád si hraju na bicí. Vlastně jsem chtěl zpívat na Rock Band. Raději si vezmu mic.

Crave Online: Jaké písně jste na rušení?

Kaley Cuoco: Víš co? Já ani nevím, polovina z nich. Četla jsem ji vypnout televizi a já jsem úžasné. Jsem dobrý čtenář.
 


Komentáře

1 susan susan | Web | 2. února 2010 v 18:51 | Reagovat

máš krásný design!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama